Pozycjonowanie stron internetowych

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych. Czym jest pozycjonowanie? Dlaczego pozycjonowanie jest ważne? Poniżej postaramy się przybliżyć Ci czym jest ten tajemniczy termin i dlaczego warto zainteresować się tematem.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych jest to cały szereg działań mających poprawić czytelność strony internetowej dla wyszukiwarki internetowej. Głównie chodzi tutaj o Google.
Cała czynność pozycjonowania jest działaniem zajmującym dość długi okres czasu. Należy poświęcić mu wiele czasu, a na efekty pracy czasem trzeba trochę poczekać. Warto jednak być cierpliwym, jako że w momencie kiedy strona internetowa pojawi się wysoko w wynikach organicznych, przyniesie to ogromne korzyści. Twój potencjalny klient będzie w stanie dużo łatwiej znaleźć Twoje treści.

Czym są wyniki organiczne?

Wyniki organiczne są to rezultaty wyszukiwań, które pojawiają się w Google za darmo. Nie są żadną płatną reklamą. Pozycja w wynikach organicznych zależy właśnie od pozycjonowania.
Oprócz tego istnieją również wyniki płatne. Są to wyniki, za które właściciel strony musiał zapłacić. Pojawiają się one na samej górze strony z wynikami oraz na samym dole.

pozycjonowanie

Należy jednak pamiętać, że w wyniki organiczne nie trzeba ciągle inwestować przeznaczając na to codziennie od kilkunastu do kilkuset złotych.

Ile trwa wypozycjonowanie strony w Google?

Wypozycjonowanie strony internetowej zależy od specyfiki rynku, którą obejmuje strona internetowa. Jasnym jest, że mała lokalna strona internetowa cukierni w małym mieście będzie dużo łatwiejsza do wypozycjonowania od strony pizzerii w Warszawie.

Przyjmuje się, że pierwsze efekty pozycjonowania można zauważyć już po około 2-3 miesiącach. Pełne rezultaty powinny być widoczne po około roku.

Widać, że pozycjonowanie zajmuje trochę czasu. Warto jednak zainwestować środki w taką formę, reklamy, która długofalowo nie będzie kosztowała zbyt dużo.

Na czym polega pozycjonowanie?

Podwyższenie rankingu strony w wynikach Google polega głównie na optymalizacji treści znajdujących się na stronie, a także dodawaniu nowych. Ważnym czynnikiem jest przejrzystość strony, której indeksowaniem zajmują się boty Google. Z tego powodu linki powinny być proste w odczycie, strona powinna ładować się szybko, a jej elementy powinny być czytelne.

Co zawiera usługa pozycjonowania w RPPdevs?

Oferujemy dwie opcje pozycjonowania stron internetowych.
Jedna polega na sporządzeniu audytu SEO oraz zdania raportu, które elementy należałoby poprawić, aby polepszyć swoją pozycję w wyszukiwarce. Za pomocą tego raportu możliwe jest samodzielne wykonanie kroków podanych w raporcie lub przekazanie ich swojemu webdeveloperowi.

Druga opcja to sporządzenie audytu SEO oraz zdanie z niego raportu, a następnie wykonanie przez nas podanych w nim kroków.

Standard Premium
• Audyt SEO

• Raport

• Audyt SEO

• Raport

• Poprawki

 

KONTAKT