UI / UX design

Tworzymy interfejsy użytkownika, a także je testujemy!
Doświadczenie w tej pozornie prostej dziedzinie zdobyliśmy, ćwicząc warsztat przez wiele lat. Początki były trudne, jak zawsze. Setki godzin spędzone początkowo przy programie GIMP, następnie przy Photoshop’ie. Następnie przyszła kolej na połączenie pracy w programie Photoshop z Adobe XD. Pozwala to na tworzenie pięknych, a także wygodnych interfejsów użytkownika.

Dlaczego?
Program Adobe XD pozwala stworzyć prototypy stron internetowych, a także aplikacji tak jak w programie graficznym. Dodatkowo możliwe jest przetestowanie działania całego interfejsu.

Oprócz tego od dłuższego czasu spędzamy czas na testowaniu. Doświadczenia nabraliśmy dzięki platformom takim jak TryMyUi czy UserFeel, gdzie jesteśmy certyfikowanym testerem.

Czym jest UI?
Czym jest UX?
Potrzebujesz projektu UI?
Testowanie aplikacji i stron internetowych

Czym jest UI design?

Skrót UI pochodzi właśnie od User Interface czyli interfejsu użytkownika. Jest to wszystko to co widzi użytkownik. Przykładowo interfejs aplikacji czy strony internetowej.

Czym jest UX?

Jest to User Experience czyli doświadczenie (wrażenie) użytkownika wynikające z używania danego oprogramowania. Każdemu twórcy zależy na tym, aby jego aplikacja była łatwa i przejrzysta. Dobry UX sprawia, że klienci chętniej powracają, a także dokonują większej liczby interakcji.

Potrzebujesz projektu UI?

Nasze designy tworzymy za pomocą Adobe XD. Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz.

 

Jesteśmy certyfikowanym testerem TryMyUI oraz UserFeel.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *